415505-2020 - ResultatSverige-Nässjö: Hälsovårdstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Medicinska undersökningar
Referensnummer: 037-2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85100000 Hälsovårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Höglandets Räddningstjänstförbund, Räddningstjänsten inom Aneby, Eksjö och Sävsjö kommun önskar upphandla tjänst för Medicinska undersökningar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
85100000 Hälsovårdstjänster, 85147000 Företagshälsovård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen