415591-2026 - Resultat
Sverige – Tekniska tjänster – Anbudsinbjudan Projektledare Bygg av Roslagsvatten Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster, Delområde 1
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnbudsinbjudan Projektledare Bygg av Roslagsvatten Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster, Delområde 1
BeskrivningDen här upphandlingen avser en anbudsinbjudan av Roslagsvatten Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster 202, Delområde 1 Tekniska konsulttjänster inom infrastruktur, bygg, miljö, projektledning, avfall och VA
Intern identifierare672629
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71356000 Tekniska tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAnbudsinbjudan Projektledare Bygg av Roslagsvatten Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster, Delområde 1