Upphandlingen avser Teknik- och Projektledningstjänster till Käppalaförbundet Projekt Käppala 900k.
Se förfrågningsunderlaget för mer information.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71540000 Byggteknisk ledning, 71800000 Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen