Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Projekt 900K - El & Automation
Referensnummer: KF2020-058
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71356000 Tekniska tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser konsulttjänster El & Automation för Käppala Projekt 900k.
Se förfrågningsunderlaget för detaljer.
Välkomna med era anbud!
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71314000 Energi och tillhörande tjänster, 71314100 Tjänster på elområdet, 71315000 Byggnadsteknik, 71321300 Konsulttjänster inom VA, 71540000 Byggteknisk ledning, 71800000 Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen