2. Förfarande
Förfarande
Titel: Multifunktionsskrivare
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av nya skrivare och scannrar till Migrationsverkets verksamhet samt inkluderat servicenivåavtal.
Intern identifierare: 3.2.1-2025-7189
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30120000 Utrustning för kopiering och offsettryckning
Ytterligare klassificering (cpv): 30100000 Kontorsmaskiner, kontorsutrustning och kontorsmateriel, utom datorer, skrivare och möbler, 30125110 Toner för laserskrivare/faxmaskiner, 30232100 Skrivare och kurvskrivare, 30232130 Färgskrivare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000