Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Testverktyg för rekrytering och utveckling
Referensnummer: RJL 2018/3134
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48700000 Verktygsprogram
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar tester som ska användas i rekryteringsprocessen och som kan användas vid grupp och ledarutveckling.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48000000 Programvara och informationssystem, 48219300 Programvara för administration, 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal, 48614000 Datainsamlingssystem, 79600000 Rekryteringstjänster, 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen