See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS Entreprenad Sandö
Beskrivning: DIS - Entreprenad Sandö
Intern identifierare: 23/145
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Dynamisk inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Vänligen notera att inga fler ansökningar tas emot i detta dynamiska inköpssystem.
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Område 1 - Bygg
Beskrivning: Område 1 - BYGG
Intern identifierare: 23/145-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område 2 - Mark
Beskrivning: MARK-arbeten
Intern identifierare: 23/145-2
Ytterligare klassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten