415831-2020 - ResultatSverige-Göteborg: Försäkringar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företag- och fastighetsförsäkring
Referensnummer: 20/106
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar företag- och fastighetsförsäkring fr.o.m. 1.10.2020 där anbud kan lämnas på hela eller delar av redovisat behov.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen