Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92100000 Film- och videotjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 92110000 Film- och videoproduktion samt tillhörande tjänster, 92111000 Film- och videoproduktion, 92111100 Produktion av instruktionsfilm och videoband, 92111200 Produktion av reklam-, propaganda-, och informationsfilm samt videoproduktion, 92112000 Tjänster i samband med film- och videoproduktion
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde