416007-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekttjänster – DIS - Arkitekt till projekt Teknicum 2.0 i Alnarp
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS - Arkitekt till projekt Teknicum 2.0 i Alnarp
BeskrivningArkitekt till projekt Teknicum
Föregående meddelande123456-2024
Intern identifierare24/197
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000