See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Infusionsaggregat till volympump
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal på infusionsaggregat till Alaris VP Plus Guardrails volumetrisk pump för leverans till Region Örebro län.
Intern identifierare: MT 2024-0082-1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000