See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Taxitjänster 2026
Beskrivning: Taxitjänster i hela Sverige.
Intern identifierare: 23.3-3683-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000