416235-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: IT-tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
IT-Säkerhet som tjänst, Storstockholms brandförsvar
Referensnummer: 235-382/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72222300 IT-tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende säkerhetsleverantör IT