See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Atomic Force Microscope
Beskrivning: An atomic force microscope.
Intern identifierare: EUI 24 006
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: General section
Beskrivning: Atomic Force Microscope.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Requirement specification
Beskrivning: Atomic Force Microscope