416345-2020 - Ändring av kontrakt och ramavtalSverige-Stockholm-Arlanda: Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
Ändringsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Koncessionsupphandling Café Sky City
Referensnummer: SDA 2019-00444
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: SDA 2019-00444
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen vid tiden för kontraktets ingående
Koncessionsupphandling Café Sky City Arlanda