Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning
Kostnadsberäkning, kostnadsövervakning
Miljötekniska konsulttjänster
Konsulttjänster för ljudisolering och akustik
Tjänster på elområdet
Byggnadsinspektion
Inspektion av ventilationssystem