See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggtjänster - Snickare, murare och betongarbetare
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal gällande Byggtjänster – snickare, murare och betongarbetare. Uppdraget omfattar underhåll, reparationer och ombyggnationer inom beställarens fastighetsbestånd samt inom kommunens offentliga rum så som lekplatser, bryggor och platsbyggda möbler.
Föregående meddelande: 350565-2023
Intern identifierare: KS 2023-00228
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45421000 Snickeriarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Del av upphandling
Beskrivning: Ramavtal gällande byggtjänster i form av snickare, murare och betongarbetare. Uppdraget omfattar underhåll, reparationer och ombyggnationer inom beställarens fastighetsbestånd samt inom kommunens offentliga rum så som lekplatser, bryggor och platsbyggda möbler.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Prövning av anbud - Anbudsområde 1.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Prövning av anbud - Anbudsområde 2.
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Prövning av anbud - Anbudsområde 3.
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Prövning av anbud - Anbudsområde 4.
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Kontraktsförslag