See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal grövre arbetskläder, Arboga
Beskrivning: Uppdraget avser leverans av grövre arbetskläder, skyddskläder (varsel), sågskyddskläder, grövre arbetshandskar, skor, kängor samt tryck på kläder som beställaren avropar.
Intern identifierare: VMKF-U 2025.36
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000