2. Förfarande
Förfarande
Titel: Beläggningsarbeten 2
Beskrivning: Partille kommun inbjuder till anbudsinlämning av ramavtal gällande utförande av Beläggningsarbeten.
Intern identifierare: KS/2023:697
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45233139 Underhåll av allmänna vägar, 45233251 Nybeläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000