416485-2019 - ÄndringSverige-Linköping: Övervakningssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtalsupphandling kamerabevakning med videoanalys samt inbrottslarm
Referensnummer: 19/139
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35125000 Övervakningssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalsupphandling av kamerabevakning med videoanalys samt inbrottslarm