2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nyckelringar och magneter
Beskrivning: Statens maritima och transporthistoriska museer (SMTM) bjuder in leverantörer till att lämna anbud till upphandling avseende nyckelringar och magneter till sina museibutiker. SMTM strävar efter att få fler produkter med låg miljö-och klimatpåverkan i museibutikerna och ser framemot att flera företag med hållbarhetsinriktning lämnar anbud.
Intern identifierare: 2.4-2025-1119
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 19000000 Skinn och textilier, plast- och gummimaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde B Magneter
Beskrivning: Magneter för försäljning i museibutiker
Intern identifierare: 1710937
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde A Nyckelringar
Beskrivning: nyckelringar till försäljning i museibutiker
Intern identifierare: 1641179
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del
Beskrivning: Nyckelringar och magneter till museibutiker för försäljning
Intern identifierare: 1641180
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Krav på leverantör
Beskrivning: försäljning av nyckelringar och magneter i museibutiker
Intern identifierare: 1641458