416573-2026 - Planering
Sverige – Ögonproteser – Extern remiss Produkter för Kataraktkirurgi
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern remiss Produkter för Kataraktkirurgi
BeskrivningExtern remiss avser ramavtal för successiva inköp av förbrukningsprodukter inom området Produkter för kataraktkirurgi.
Intern identifierare2025-O000505 Extern remiss
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33184600 Ögonproteser