416623-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snöröjning – Markskötsel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMarkskötsel
BeskrivningDetta kontrakt avser grönyteskötsel inkl. vinterväghållning B på anläggning norr om Stockholm. Omfattning i detalj enligt förfrågningsunderlag.
Intern identifierare2024-00577
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000