416640-2024 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall – Projektledarstöd i samband med ombyggnad av vattenverk
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProjektledarstöd i samband med ombyggnad av vattenverk
BeskrivningProjektledarstöd i samband med ombyggnation av vattenverk
Intern identifierareSBN 23.68
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71800000 Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000