See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevakningstjänster för Stenungsunds kommun och Stenungsundshem AB 2025
Beskrivning: Upphandling av ett ramavtal avseende bevakningstjänster för Stenungsunds kommun och Stenungsundshem AB.
Intern identifierare: 2025-240
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000