See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Personbil till kultur- och fritidsförvaltningen, elfordon
Beskrivning: På uppdrag av samhällsbyggnadsförvaltningen inbjuder Tranås kommuns upphandlingsenhet till anbudsgivning på en (1) st personbil, elfordon, enligt detta upphandlingsdokument inkl. bilagor.
Intern identifierare: UH24-050
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar, 34115000 Andra personbilar, 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer, 34144900 Elfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000