2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för handläggning av färdtjänst och riksfärdtjänst
Beskrivning: Upphandlingen avser system för handläggning av färdtjänst och riksfärdtjänst.
Intern identifierare: 24RS190
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48219300 Programvara för administration, 48814200 Patientadministrativt system, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avtalsmall
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ett system för handläggning av färdtjänst och riksfärdtjänst. Systemet ska tillhandahållas som molntjänst.
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48219300 Programvara för administration, 48814200 Patientadministrativt system, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72250000 System- och stödtjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsinbjudan