416948-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Hematologiinstrument
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHematologiinstrument
BeskrivningUpphandlingen avser två (2) identiska Hematologiinstrument inklusive tillhörande mellanmjukvara. I upphandlingen ingår instrument, reagens, kontroller, support och service till Visby lasarett.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102212:Lot:1