2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stads- och Regiontrafik i Eslöv samt Regiontrafik i Hörby
Beskrivning: Upphandling av Stads- och Regiontrafik i Eslöv samt Regiontrafik i Hörby (dnr. 73/2024) med planerad trafikstart i december 2026.
Intern identifierare: 73/2024
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60112000 Kollektivtrafik på väg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall - tvåstegsförfarande (förhandlat förfarande etc.) (2)