Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning
Leveransplats
Ort: Stockholm
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Kompletterande information: Kontrollcentral Stockholm-Arlanda, Kontorslokal Af Pontins väg.