See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: KA (Kontrollansvarig enl PBL) - Hässleholms sjukhus Forth
Beskrivning: Uppdraget innebär att självständigt kunna leda och samordna allt arbete gällande myndighetskraven avseende Kvalitetsansvarige enligt PBL för lovärenden inom projektet Forth.
Intern identifierare: 93080000-404797-40054
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000