See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och skötsel Park och Tomtmark
Beskrivning: Uppdraget innebär såväl drift, underhåll och mindre reparationer på park- och tomtmark samt vid nyanläggning och större reinvesteringsprojekt.
Intern identifierare: KS 2024.138
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster, 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker, 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000