417260-2025 - Planering
Sverige – Övervakningssystem – RFI Distansmonitorering med wearables
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI Distansmonitorering med wearables
BeskrivningRFI Distansmonitorering med wearables
Intern identifierareRS 2025-03487
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35125000 Övervakningssystem