41738-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Flyttstäd med kompletterande tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlyttstäd med kompletterande tjänster
BeskrivningVälkomna att lämna anbud i upphandling avseende Flyttstäd med kompletterande tjänster.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106392:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning