See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Ny vattenreservoar Munkegärde
Beskrivning: Ny vattenreservoar ska byggas i Munkegärde.
Intern identifierare: KS2025/1125
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45247200 Anläggningsarbete för dammar och liknande permanenta anläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling Ny vattenreservoar Munkegärde