2. Förfarande
Förfarande
Titel: Portservice
Beskrivning: Samlade behov av service och reparationer av motordrivna portar och ridåväggar.
Intern identifierare: 25/9
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Obligatoriska krav
Beskrivning: Service, reparation av motordrivna portar och ridåväggar.
Intern identifierare: 1723367
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Obligatoriska svar
Beskrivning: enl. ffu
Intern identifierare: 1723368