41756-2020 - ÄndringSverige-KUNGSBACKA: Audiovisuell utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
AV-utrustning
Referensnummer: 19/146
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32321200 Audiovisuell utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser att täcka kommunens behov av bland annat projektorer, interaktiva projektorer, interaktiva skrivtavlor, konferensskärmar, projektortillbehör och Lync/ Skype certifierade komponenter för konferensrum. Med projektortillbehör menas projektorlampor, dukar, fästningsanordningar, högtalare, ljudanläggningar, kablar etc.