417592-2019 - ÄndringSverige-KRISTIANSTAD: Rengörings- och polermedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tilläggsupphandling kemtekniska produkter & städredskap för kök & lokalvård
Referensnummer: 2019-O001336
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39800000 Rengörings- och polermedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Tilläggsupphandling kemtekniska produkter & städredskap för kök & lokalvård, för produkter som inte kunnat tilldelas i upphandling Kemtekniska produkter för kök och städ samt städredskap (1702130) samt tillkommande positioner.