See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anestesi- och intensivvårdsmaterial OMTAG
Beskrivning: Andningsballonger/blåsor, andningstränare, befuktningsflaskor/system, CPAP-masker och set, masker- syrgas, narkos, nebulisering, filter, fukt/värmeväxlare, sugkatetrar, slutna sugsystem, andningsslangar och system
Intern identifierare: VF2025-00037
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: FFU Generell del
Intern identifierare: 1787209-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor och kommersiella villkor
Intern identifierare: 1787211-1