See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Externa städtjänster
Beskrivning: Marks kommun ska upphandla ett ramavtal gällande externa städtjänster inom olika kategorier.
Intern identifierare: 23/223
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav