See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal projektledare genomförande 2026
Beskrivning: Avser Fastighets-och gatukontorets behov av konsulttjänster avseende projektledare genomförande.
Intern identifierare: TN-2025-1216
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal projektledare genomförande 2026