Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
Leveransplats
Del av land (NUTS): Uppsala län (SE121)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 24 000 000,00 SEK