See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av ramavtal för inköp och leverans av bränslepellets
Beskrivning: Upphandlingen avser ett Ramavtal för löpande leverans av bränslepellets till olika anläggningar i Lerums Kommun.
Intern identifierare: SBN25.147
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
Ytterligare klassificering (cpv): 09110000 Fasta bränslen, 09111400 Träbränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000