2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss: Konsultförsörjning IT konsulter
Beskrivning: Region Skåne orienterar sig för att upphandla konsult försörjning av IT konsulter och har publicerat utkast på upphandlingsdokumenten som extern remiss.
Intern identifierare: 2026-O002000
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd