See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vätskevärmare
Beskrivning: Denna upphandling avser vätskevärmare enligt beskrivning i upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: HSN 2026/386
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33186200 Blod- och vätskevärmare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000