See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Panoramaröntgen
Beskrivning: Region Värmland ska upphandla röntgenutrustningar för panorma, samt röntgenutrustningar för panorma och kefalostat.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33111500 Tandröntgen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Panorama och kefalostat
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89374:Lot:1