See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färska livsmedel: Kyckling, kött och fisk
Beskrivning: Båstads kommun upphandlar ramavtal för färsk kyckling, färskt kött och färsk fisk. Välkommen att lämna anbud.
Intern identifierare: KS 000024/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter, 15110000 Kött, 15112130 Kyckling, 15119600 Fiskkött
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän orientering och upphandlingsföreskrifter
Beskrivning: Se upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: 1792023-0
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Annat startdatum på delområde 2.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Allmänna krav
Beskrivning: Se upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 1798605-1
Huvudklassificering (cpv): 15112130 Kyckling
Beskrivning av alternativen: Delområde 2 annat startdatum.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 1 Färsk kyckling
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1798015-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde 2 - Färskt kött
Intern identifierare: 1798051-3
Huvudklassificering (cpv): 15110000 Kött
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde 3 - Färsk fisk
Intern identifierare: 1798052-4
Huvudklassificering (cpv): 15119600 Fiskkött