See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pellets 2025
Beskrivning: Strömstads kommun avser att teckna ramavtal gällande pellets för successiva avrop.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09111400 Träbränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108735:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 09110000 Fasta bränslen