418311-2019 - ResultatSverige-Göteborg: Förmedling av kontorspersonal
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Redovisningskonsulter
Referensnummer: 19/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79621000 Förmedling av kontorspersonal
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av bemanningstjänster i form av redovisningsekonomer.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79610000 Personalförmedling, 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen