418328-2017 - ÄndringSverige-Linköping: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Blåsvolymscanner.
Referensnummer: UC-2016-414
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Helt eller delat anbud:
Anbud ska lämnas på hela uppdraget/omfattningen.